З 10 районів Києва обирають найкращу квіткову композицію

Дата публікації: 16.6.2016 Розділ: Новини

КО «Київзеленбуд» проводить конкурс композицій між районними комунальними підприємствами по утриманню зелених насаджень.

Головна

Працівники районних КП по утриманню зелених насаджень змагаються у конкурсі об’ємних композицій, оголошеному «Київзеленбудом».

Наприклад, робота КП УЗН Деснянського району називається «Барви майбутнього» символізує «комфортний симбіоз природи і будов».
ДеснянськийПрацівники КП УЗН Дніпровського району розробили композицію під назвою «Омріяне місто». За їх задумом, це має бути вдосконалене місто з доступним екологічним транспортом, повітряними шляхами та квітучими будівлями. Наразі цей шедевр ландшафтного дизайну лідирує за кількістю голосів.
ДніпровськийСтворена печерськими зеленбудівцями робота «Чистий подих майбуття» – це, за словами творців, «відображене в дзеркалах місто, тонка межа сьогоднішнього і майбутнього». Стрічки в композиції – «музика вітру».
ПечерськПереглянути всі роботи та проголосувати за одного з десяти конкурсантів можна на сайті комунального об’єднання. Результати голосування можна побачити за посиланням. 

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!