Mercedes-Benz презентував безпілотний автобус CityPilot

Дата публікації: 21.7.2016 Розділ: Новини

Mercedes-Benz презентував безпілотний автобус CityPilot в Амстердамі 18 липня, повідомляє autocentre.ua.

Mercedes 1

Mercedes-Benz CityPilot показали на найдовшій в Європі лінії швидкісного автобусного сполучення BRT, завдовжки 20 км.

Машина сама може визначати, чи підходить конкретна ділянка дороги для автономного керування – і подає водієві відповідний сигнал. Той у свою чергу натискає кнопку, і керування автобусом переходить у безпілотний режим.

Mercedes 2

Водій не торкається ні педалі газу, ні педалі гальма. Складна система камер і датчиків (ближнього і дальнього радіусів дії) стежать за дорогою, а також за світлофорами. Також постійно аналізується інформація GPS-навігації. Автобус плавно гальмує на зупинках і плавно набирає швидкість. У разі виникнення перешкоди на дорозі автоматично активується гальмівна система.

Mercedes 3

Mercedes-Benz CityPilot за габаритами та силовим агрегатом наближається до серійного автобуса Mercedes-Benz Citaro. Він має довжину 12,14 м, ширину 2,55 м і висоту 3,12 м і оснащується 7,7-літровим турбодизелем OM 936 потужністю 299 к. с.

Компанія Daimler, яка виробляє автобуси Mercedes-Benz, інвестує приблизно €200 мільйонів у подальший розвиток проекту міського автобуса CityPilot, щоб налагодити серійний випуск вже до 2020 року.

Фото: emercedesbenz.com

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!