Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 282 днів. За цей час ми опублікували 23531 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Гео Леросу нещодавно виповнилося 30 років. Фото: facebook.com/geo.ya.1

Президент Володимир Зеленський призначив своїм позаштатним радником арт-куратора Гео Лероса.

Лерос заявив, що передусім хоче ініціювати щомісячний «обід із президентом».

«Це серія зустрічей з людьми із різних сфер, які формують культурний імідж країни на світовій арені. Це режисери, архітектори, художники, кінооператори, українські дизайнери, музиканти, креативники, організатори фестивалів, люди, які борються за збереження культурної спадщини (включно з будівлями епохи модернізму і мозаїками)», – повідомив він.

Одночасно Лерос балотується на виборах до Верховної Ради від партії Зеленського «Слуга народу» під номером 23.

У 2016-2018 роках Лерос був радником міністра інформаційної політики Юрія Стеця та радником з питань культури мера Києва Віталія Кличка.

Гео Лерос і Віталій Кличко. Фото: facebook.com/geo.ya.1

Під кураторством Гео Лероса в Україні було створено близько 70 муралів.

Останній гучний проект – серія муралів на платформі метро «Осокорки» в Києві, яку розкритикувала низка культурних діячів. Також Гео Лерос був змушений виправдовуватися щодо витрат на цей проект – понад 3,6 мільйона гривень – після того, як журналістка виявила, що запрошених художників селили в дорогих готелях та забезпечували трансфер бізнес-класу.

У 2017 році художник із Барселони, запрошений Гео Леросом створити два мурали в Одесі, поїхав, не завершивши проект, і заявив, що йому погрожували не випустити з України.

У 2015 році за ініціативи Лероса було створено мурал на бульварі Лесі Українки в Києві. Деякі ЗМІ писали, що портрет жінки у вишиванці нібито малювали з доньки першого заступника глави КМДА Ігоря Ніконова.

Мурал на бульварі Лесі Українки в Києві. Фото: facebook.com/geo.ya.1

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button