Жетони в київському метро обіцяють прибрати вже 31 березня
Поїздки на зелених картках можна використовувати ще рік.
Поїздки на зелених картках можна використовувати ще рік.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: пресслужба Київського метрополітену
Київський метрополітен оголосив нову дату виведення з обігу жетонів – 31 березня. Адже про це йдеться у проєкті розпорядження КМДА.
«Рішення про перехід на е-квиток та дане розпорядження передбачають, що жетони працюватимуть до 31 березня (так-так, ми знаємо, що процес виглядає вічним)», – пише пресслужба метро.
Тож із першого квітня разові поїздки можна буде купляти лише у форматі QR-квитків. Наразі термінали для зчитування QR-квитків працюють лише на 11 станціях.
Поїздки на зелених картках можна використовувати ще рік – до кінця березня 2021 року. Але поповнити їх буде не можна вже з квітня цього року.
Раніше повністю вивести жетони з обігу обіцяли 30 жовтня 2019 року. Але за два тижні до заявленої дати повного переходу на електронний квиток у КМДА заявили про відтермінування через «невирішені проблеми поїздок для пільгових категорій пасажирів».
Потім пресслужба метро повідомляла, що жетони повністю замінять разовим QR-квитком «до зимових свят». За даними метрополітену, жетонами користуються 13% пасажирів. Протягом останнього півріччя 2019 року жетони припинили продавати на низці станцій.
Зазначимо, що розпорядженні КМДА також ідеться про запровадження добових квитків на 24, 48 та 72 години. Вказана в документі вартість – 100, 150 та 200 грн відповідно – викликала суперечки в соцмережах. Водночас радник Київського міського голови Максим Бахматов зазначає, що ця вартість ще буде переглядатися.
Тестування електронного квитка у Києві почали першого листопада 2018 року. Рішення про запровадження єдиного електронного квитка у громадському транспорті Верховна Рада ухвалила на початку 2016 року.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті