Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: пресслужба Київського метрополітену

Київський метрополітен оголосив нову дату виведення з обігу жетонів – 31 березня. Адже про це йдеться у проєкті розпорядження КМДА.

«Рішення про перехід на е-квиток та дане розпорядження передбачають, що жетони працюватимуть до 31 березня (так-так, ми знаємо, що процес виглядає вічним)», – пише пресслужба метро.

Тож із першого квітня разові поїздки можна буде купляти лише у форматі QR-квитків. Наразі термінали для зчитування QR-квитків працюють лише на 11 станціях.

Поїздки на зелених картках можна використовувати ще рік – до кінця березня 2021 року. Але поповнити їх буде не можна вже з квітня цього року.

Раніше повністю вивести жетони з обігу обіцяли 30 жовтня 2019 року. Але за два тижні до заявленої дати повного переходу на електронний квиток у КМДА заявили про відтермінування через «невирішені проблеми поїздок для пільгових категорій пасажирів».

Потім пресслужба метро повідомляла, що жетони повністю замінять разовим QR-квитком «до зимових свят». За даними метрополітену, жетонами користуються 13% пасажирів. Протягом останнього півріччя 2019 року жетони припинили продавати на низці станцій.

Зазначимо, що розпорядженні КМДА також ідеться про запровадження добових квитків на 24, 48 та 72 години. Вказана в документі вартість – 100, 150 та 200 грн відповідно – викликала суперечки в соцмережах. Водночас радник Київського міського голови Максим Бахматов зазначає, що ця вартість ще буде переглядатися.

Тестування електронного квитка у Києві почали першого листопада 2018 року. Рішення про запровадження єдиного електронного квитка у громадському транспорті Верховна Рада ухвалила на початку 2016 року.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button