Підприємці готові облаштувати прилеглі до їхніх офісів території

Дата публікації: 26.11.2014 Розділ: Новини

В рамках соціальної ініціативи “Зробимо разом” підприємці можуть взяти на себе відповідальність за прилеглі до їхніх офісів території, а міська влада повинна мінімалізувати всі необхідні для цього бюрократичні процедури, заявляє у відкритому листі до Віталія Кличка автор ініціативи, голова наглядової ради ПАТ «Укрінбанк» Володимир Клименко, а також підприємці міста.

small_information_items_11137
Володимир Клименко
Голова Наглядової ради ПАТ 
«Укрінбанк» 

«На жаль, сьогодні мешканці Києва, гості столиці констатують факт, що головне місто країни поволі перетворюється на забруднений, занедбаний мегаполіс, який  втрачає ознаки цивілізації. Занепад столичної культури насамперед яскраво прослідковується в ушкоджених  фасадах на центральних вулицях міста, сміттєзвалищах навколо торговельних точок, паркуванні на газонах, тощо. Така тенденція все більше непокоїть тих, хто прагне жити в гармонії з оточуючим світом. Впевнений, що люди, які змогли побудувати свій бізнес, можуть не чекати, коли міська влада облаштує зупинку громадського транспорту, розташовану неподалік офісу, тощо.  Це наша країна, це наше місто, це наша вулиця. Очікувати, поки влада знайде можливість змінити обличчя міста, – це втрата часу. Ми, бізнес та влада, можемо діяти разом  невідкладно та результативно. Минулої буремної зими ми навчились об’єднуватися навколо великої спільно ідеї, що змінить наше життя на краще.  Отже, ми можемо згуртуватися навколо ідеї наведення ладу в нашому місті».   

У листі зазначається, що підприємці готові взяти на себе часткову відповідальності за наведення порядку щодо благоустрою, організації паркувальних майданчиків, паркінгів, припинення незаконної торгівлі, облаштування рекреаційних зон навколо своїх офісів та підприємств. Діяльність має координуватися місцевими службами. Таку функцію на себе просять взяти міського голову.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!