В Києві з’являться львівські або польські трамваї за 240 мільйонів

Дата публікації: 3.6.2015 Розділ: Новини

PESA_120Na-Warsaw001

Польський трамвай PESA

КП «Київпастранс» прийняло рішення продовжити час подачі документів на тендер з придбання 7 нових трамвайних вагонів на загальну суму до 240 млн грн до 11 червня – за проханнями учасників. Про це пише «Вечірній Київ» з посиланням на прес-секретаря підприємства Ганну Бондар.

«До нас звернулися представники компанії-виробника трамваїв PESA (Польща) з проханням продовжити термін подачі заявок для підготовки додаткових документів, так як ця компанія – нерезидент, до того ж спочатку в технічному завданні на тендер не було вказано, що брати участь може іноземна компанія, – пояснила прес-секретар – Також незначні зміни в техзавдання були внесені на прохання львівського виробника трамваїв “Електрон”».
Electron_T5L64_Franka_square_1

Львівський «Електрон»

Разом з тим, звернення дніпропетровської компанії «Татра-Юг», яка також подала заявку на тендер з пропозицією прибрати вимоги низької підлоги і замінити формулювання «7 вагонів» на «7 вагонів або складів» (тобто зчіплення кількох коротких вагонів) було проігноровано. Як зазначила Ганна Бондар, до КП «Київпастранс» неодноразово зверталися різні громадські організації з проханнями, щоб при закупівлях нових трамваїв були враховані потреби маломобільних груп населення – тобто була присутня низька підлога.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!