У контролерів громадського транспорту зміниться форма

Дата публікації: 13.7.2015 Розділ: Новини

26236

Про це пишуть на сайті КМДА.

Як повідомляють у «Київпастрансі», оновлення служби контролерів громадського транспорту має комплексний підхід і включає не тільки нову підготовчо-навчальну програму, а й концептуальну зміну зовнішнього вигляду (робочої форми) контролерів.

Нагадаємо, що у червні поточного року навчання розпочала перша група майбутніх контролерів у кількості 12 осіб. Для них було розроблено спеціальну навчальну програму, яка складалася з вивчення законодавчих, нормативно-регуляторних документів, охорони праці та етики поведінки на робочому місці. Навчання проводилось кваліфікованими викладачами Навчально-курсового комбінату КП «Київпастранс». У рамках підготовки контролерів до навчання було залучено викладачів Центру посередництва та модерації Національного університету «Києво-Могилянська академія», які провели тренінг на тему «Ефективне спілкування».

Наразі майбутні контролери проходять практичні зайняття на маршрутах наземного громадського транспорту міста Києва. Вони вийдуть на роботу з середини липня.

Control

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!